متن کامل خبر


 
انتصاب رییس جدید پردیس دانشگاهی

خلاصه خبر: با حکم رییس دانشگاه، دکتر مسعود قدسیان به سمت رییس پردیس دانشگاهی منصوب شد.

با حکم رییس دانشگاه، دکتر مسعود قدسیان به سمت رییس پردیس دانشگاهی منصوب شد.
در این حکم که به امضای دکتر احمدی رسیده، آمده است: " نظر به مراتب تعهد و تجربه و شایستگی جنابعالی، به سمت رئیس پردیس دانشگاهی منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند سبحان و بر اساس برنامه های راهبردی دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی و با استفاده از اعضای هیأت علمی مجرب و با انگیزه در تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز جامعه بکوشید و در فضای صمیمیت و همدلی در پیشبرد اهداف عالی دانشگاه و اجرای وظایف تعیین شده در زیر نظر معاون آموزشی دانشگاه موفق و مؤید باشید."
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دکتر فریبا گنجی، به خاطر تلاش و خدمات صادقانه ایشان در زمان تصدی ریاست پردیس دانشگاهی تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر مسعود قدسیان استاد دانشکده عمران و محیط زیست دانشگاه، دارای مدرک دکترای مهندسی عمران- سازه های هیدرولیکی می باشد. وی از سال 72 به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه مشغول فعالیت است و چاپ بیش از 40 مقاله در نشریات مهم و ارائه حدود 100 مقاله در مجامع علمی معتبر را در کارنامه پژوهشی خود دارد. دکتر قدسیان تاکنون 7 طرح تحقیقاتی را انجام داده و یا در دست اقدام دارد. همچنین 42 عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد و 10 رساله دکتری تحت راهنمایی و مشاوره وی صورت گرفته است.

11 اردیبهشت 1395 / تعداد نمایش : 6591