متن کامل خبر


 
نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه هاي برتر دینی و قرآنی دانشجویان

خلاصه خبر: نظر به ضرورت فرهنگ سازی دینی و مذهبی در دانشگاه‌ها و تقویت پژوهش‌هاي قرآن محور مبتنی بر روش‌های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، نوزدهمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان به اهتمام اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در فضای بخش دانشگاهی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش آفرینی در حوزه تحقیقات دینی و قرآنی برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه " نماز " و" امر به معروف ونهی از منکر " در نظر گرفته شده است که پایان نامه هاي مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه‌اي نیز پیش بینی شده است.
 
مقتضی است پایان نامه‌هاي کارشناسی ارشد و دکترا که طی یک سال گذشته دفاع شده اند، حداکثر تا تاریخ 1399/2/1 به دبیرخانه جشنواره مستقر در این اداره کل، در قالب فایل الکترونیکی ارسال گردد. بدیهی است به آثار ارسالی پس از تاریخ اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
اطلاعات تکمیلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی farhangi.msrt.ir به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
 
نشانی الکترونیکی دبیرخانه quranmsrt.ir@gmail.com 
 
نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، شهرك قدس، خیابان خوردین، خیابان هرمزان، نبش پیروزان جنوبی، ساختمان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوري، طبقه 12 ، اداره کل فرهنگی و اجتماعی 
 
شماره تماس جهت هماهنگی 021-82233245 
 
3 اسفند 1398 / تعداد نمایش : 303