متن کامل خبر


 
تودیع و معارفه رییس دانشکده علوم پزشکی در نشست شورای دانشگاه انجام شد

خلاصه خبر: در نشست شورای دانشگاه یکم بهمن ماه، تودیع و معارفه رییس دانشکده علوم پزشکی انجام شد.

در این نشست دکتر احمدی ضمن تشکر از تلاش های دکتر محمدی به دلیل تلاش های صادقانه در زمات تصدی ریاست دانشکده علوم پزشکی، برای دکتر موحدین رییس جدید این دانشکده آرزوی موفقیت کرد.
دکتر محمدی در سخنانی اظهار داشت: امیدواریم دکتر موحدین که از همکاران خوش فکر و خلاق هستند بتوانند دانشکده را بیش از پیش جلو ببرند.
وی گفت: با توجه به اینکه دانشکده علوم پزشکی همزمان با دو وزارتخانه بهداشت و علوم در ارتباط است ولی برنامه ها، مجوز رشته ها، ارزیابی مدارک و به کارگیری فارغ التحصیلان ما در وزارت بهداشت می باشد، ما بنا را بر تعامل و هماهنگی و انطباق با ساختارها و مقررات وزارت بهداشت گذاشتیم و دانشگاه نیز ما را در این امر کمک نمود که امیدواریم در این راه بتوانیم از این ظرفیت به نفع دانشکده و دانشگاه استفاده کنیم.
دکتر احمدی نیز خاطر نشان کرد: در دوران ریاست دکتر محمدی دانشکده پزشکی با روال ها و الگوهای وزارت بهداشت تطبیق پیدا کرد و کنکور این دانشکده با وزارت بهداشت منطبق شد، حق محرومیت از مطب بر اساس قانون مجلس برای اعضای هیات علمی دانشکده مصوب شد، برای دانشجویان دکتری دانشکده کمک هزینه تحصیلی بر اساس قانون مجلس در نظر گرفته شد که این تطابق با سیستم بهداشت و درمان برای دانشکده علوم پزشکی بسیار حائز اهمیت بود.
در ادامه لوح تقدیر دکتر محمدی و حکم دکتر موحدین از سوی رییس دانشگاه به آنان اهدا شد.

7 بهمن 1397 / تعداد نمایش : 2318