متن کامل خبر


 
گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی

خلاصه خبر: مراسم گرامیداشت روز دانشجو 13 آذر با حضور هیأت رئیسه، دانشجویان و کارکنان دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر عابدیان رییس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی از این روز به عنوان سرآغاز یک حرکت و جنبش برای سهیم شدن دانشجویان در توسعه و تحولات کشور نام برد و گفت: دانشجو باید در مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی کشور نقش داشته باشد و اگر این نقش پذیرفته نشود، جامعه از بخش عظیمی از نیروهای جوان، کارآمد و خلاق خود که می توانند موجبات توسعه و پیشرفت کشور را فراهم کنند، بی بهره و محروم می ماند.
وی افزود: خاستگاه جنبش دانشجویی، نقادی است. دانشجو باید نقدهای منصفانه کند و در مقابل پاسخ های صادقانه نیز ارائه شود تا در سایه این گفتگوها و تعاملات، توسعه و رفاه حاصل گردد. جنبش دانشجویی می خواهد با نقش آفرینی در مسائل کشور موجب رفاه مردم شود و این نقش باید نهادینه شده و مورد پذیرش قرار گیرد.
قرائت دلنوشته های دانشجویان، اجرای موسیقی و استندآپ کمدی از دیگر برنامه های روز دانشجو در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی بود. در پایان مراسم نیز جوایز جشنواره ورزشی پائیزه دانشکده به برگزیدگان اهدا شد.

8

 

9

 

10

19 آذر 1398 / تعداد نمایش : 269