متن کامل خبر


 
سومین همایش روز زیست‌فناوری دانشگاه برگزار می شود

خلاصه خبر: سومین همایش روز زیست‌فناوری و اعطای جایزه بزرگ بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس 27 آذرماه برگزار می شود.

مرکز تحقیقات و توسعه زیست فناوری دانشگاه همزمان با هفته پژوهش، سومین همایش روز زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس را با برپایی سه رویداد شامل دوازدهمین دوره جایزه بزرگ زیست فناوری دانشگاه تربیت مدرس، مسابقه ملی ایده بازار زیستی و نمایشگاه فن بازار زیستی، روز چهارشنبه ۲۷ آذرماه در سالن شهید چمران برگزار می‌کند.
در این روز دوازدهمین جایزه بزرگ بیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس به سه شرکت دارای محصول در حوزه زیست‌فناوری اعطا می شود. نمایشگاه فن بازار زیستی نیز با حضور شرکت‌های موفق پارک علم و فناوری دانشگاه های کشور که در حوزه زیست‌فناوری دارای محصول هستند و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این حوزه برگزار می شود.
برگزاری دومین مسابقه ملی ایده بازار زیستی به‌ منظور طرح ایده‌های نوآورانه، عملیاتی و کاربردی و تبادل‌نظر در این حوزه با حضور اساتید، دانشجویان، سایر فعالان و صاحبان ایده در حوزه زیست‌فناوری از سراسر کشور از دیگر برنامه های روز زیست‌فناوری دانشگاه خواهد بود.
از علاقه‌مندان به شرکت در هر یک از برنامه‌های فوق دعوت می‌شود حداکثر تا تاریخ 20 آذرماه به پورتال مرکز به آدرس https://rdcb.modares.ac.ir مراجعه نموده و یا با تلفن 82884169 تماس حاصل نمایند.

3 آذر 1398 / تعداد نمایش : 620