متن کامل خبر


 
جشن دانش آموختگان دانشگاه برگزار می شود

خلاصه خبر: آیین جشن دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس، روز پنجشنبه 5 اردیبهشت ماه سال 98 در مجموعه ورزشی دانشگاه برگزار می شود.

دانش آموختگان کارشناسی ارشد ورودی 94 و دکتری ورودی 92 و نیز دانش آموختگان کارشناسی ارشد ورودی قبل از 94 و دکتری ورودی قبل از 92 چنانچه تاریخ دفاع یا تاریخ فراغت از تحصیل آنها بعد از 14 فروردین 97 باشد ، می توانند در این جشن شرکت کنند.
در اين جشن كه از ساعت 15 روز پنجم اردیبهشت ماه و با حضور هيات رييسه، مسئولان، اعضاي هيات علمي، دانش آموختگان و خانواده هاي آنان برگزار مي شود؛ دانش آموختگان ملبس به لباس دانش آموختگي مي شوند و به صورت جمعی سوگند نامه دانش آموختگی را قرائت می کنند.
در این مراسم از دانش آموختگان رتبه اول مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری، دانش آموختگان ممتاز شاهد، ایثارگر و دانش‌آموختگان ممتازی که در عرصه فرهنگی و اجتماعی دارای فعالیت های برجسته باشند، با اهدای لوح تقدیر و جایزه قدردانی می شود و یک نفر از دانش آموختگان منتخب غیر ایرانی نیز مفتخر به دریافت لوح یادبود خواهد شد.
برنامه های هنری و فرهنگی، اهدای لوح یادبود دانشگاه، تهیه عکس یادبود و پذیرایی از مهمانان از دیگر برنامه های این جشن می باشد.

27 اسفند 1397 / تعداد نمایش : 990